COEDRO / Blog / II. Samoświadomość lidera / 1. Samoświadomość / Poznaj swojego gremlina

Każdy ma swojego gremlina. Ty zapewne też masz wewnętrznego narratora, krytyka i marudę, który towarzyszy Ci przez całe twoje życie, czy tego chcesz czy nie.

Skąd się bierze ten uprzykrzony narrator w głowie, czego chce i jak sobie z nim radzić, wyjaśnia twórca Metody Poskramiania Swojego Gremlina, Rick Carson.

Z humorem przedstawiona charakterystyka gremlinów, opis ich strategii oraz ćwiczenia praktyczne, rozwijające umiejętność radzenia sobie z nimi sprawiają, że książka jest bardzo zabawna, a jednocześnie głęboko wnikająca istotę sprawy. Dlatego jest ważnym przewodnikiem po odkrywaniu samego siebie. Czytając „Poskramianie swojego gremlina” Ricka Carsona każdy może odnaleźć swojego własnego złośliwca i destruktora. Wytropienie go, zauważenie i zastosowanie strategii opisanych w książce wysyła gremlina na jego właściwe, nic nieznaczące miejsce.

Rick Carson uczy jak stać się uważnym obserwatorem samego siebie – swoich reakcji, emocji, nawyków, jak wybierać i bawić się możliwościami, jak przestać się zadręczać i zacząć żyć radośnie i pełnie. Warto z jego rad korzystać.