COEDRO / Aktualności / World Business and Executive Summit 2017

To już siódma edycja the World Business and Executive Summit!

 

Od kilku lat uczestniczę w corocznym Światowym Szczycie Coachów Biznesowych – the World Business and Executive Coach Summit. A od dwóch lat jako oficjalny Partner tego wydarzenia. Moją rolą jest zachęcić jak najszersze grono profesjonalnych coachów – wszystkich znanych mi osobiście i nie znanych – do wzięcia udziału w WBECS. Wszak uczyć się i dokształcać się powinien zawsze ten, kto wspiera rozwój innych, a jak powiedziała nasza noblistka, Wisława Szymborska: “Rodzimy się bez wprawy, umieramy bez rutyny”. Rozwój osobisty i systematyczne dokształcanie się wpisane jest już w nasz zawód i codzienną praktykę.

Zawartość merytoryczna, jakość sesji, użyteczność proponowanych metod, narzędzi, struktur jest na wysokim poziomie, więc jestem przekonana, że zarówno początkujący coach jak i ten ze sporym doświadczeniem znajdzie coś interesującego dla siebie. Ja, za każdym razem, jestem naprawdę usatysfakcjonowana. Poznane (odnowione, uaktualnione, uatrakcyjnione) narzędzia włączam do mojej praktyki coachingowej, co pozwala zapobiegać rutynie, zachować świeże spojrzenie, zwiększać jakość mojego coachingu, a także osiągać znakomite wyniki z moimi klientami.

Sesje, prelekcje podczas WBECS odbywają się on-line (webinary). Zapisy na bezpłatne prelekcje są już otwarte! Dołącz już teraz:

banner

Dodatkowo można zdobyć do 37,5 jednostek CCE bez żadnych kosztów.

W tym roku prelekcje poprowadzi kilkudziesięciu światowej klasy prelegentów i najbardziej doświadczonych ekspertów w dziedzinie coachingu, dzielących się swoją najgłębszą mądrością i wiedzą, którą można wdrożyć we własnym coachingu. Mówcy podczas WBECS poruszają szeroki zakres tematów i dyscyplin coachingowych.

Oto tylko kilka przykładów wszystkich sesji na żywo, w których będzie można uczestniczyć za darmo podczas Pre-Summit WBECS:

  • Leadership Savvy: What you need to know to be the best coach – Carol Kaufmann
  • How to get the best out of coach supervision – David Clutterbuck
  • Crossing the Threshold of Resistance: It’s Time for a New Story about Change – David Drake
  • The paradox of leadership: Navigating the new realities – David Peterson
  • Why Mindful Leadership Needs Emotional Intelligence – Dan Goleman
  • A Masterclass in Executive Coach Development – John Mattone
  • Coaching ROI: Make Sure You See the Money – Lisa Ann Edwards
  • The surprising secret to building a coaching culture in any organization (yes, even in yours) – Michael Bungay Stanier

I wiele więcej!

Oto link do rezerwacji miejsca Pre-Summit WBECS