Rozwój związany jest ze zmianą, a nie każda zmiana jest łatwa. Zwłaszcza ta ważna w życiu osobistym czy zawodowym. Czasami trudno się zmobilizować, czasami brakuje wiary w siebie, a czasami potrzeba czasu czy zaskoczenia sytuacją, która doprowadziła do granicy, kiedy nie ma już wyjścia i zmiana jest nieunikniona.

Im trudniejsza i ważniejsza zmiana, tym bardziej pociągająca wydaje się myśl, że wspaniale byłoby kogoś podpatrzeć, albo przetestować, sprawdzić czy próba się powiedzie, by potem już tylko wdrożyć udany eksperyment. Nic z tego. To Twoja własna droga rozwoju jest unikalna i niepowtarzalna. To Ty stawiasz na niej drogowskazy. Kiedy zastanawiasz się jak najlepiej wypełniać swoje życiowe role jako menedżer, lider, rodzic, właściciel firmy czy pracownik, kiedy planujesz i podejmujesz działania prowadzące do lepszego, pełniejszego, bardziej satysfakcjonującego wypełnienia tych ról, to tak naprawdę angażujesz się w budowanie swojego osobistego przywództwa. Wyjątkowego. Innego niż wszystkie.

Dobra wiadomość jest taka, że Twoja osobista droga rozwoju nie musi być aż tak trudna. Nie musisz zmagać się w samotności. Na tę drogę możesz wkroczyć w asyście coacha. Dzięki coachingowi wzmacniasz się, uczysz się jak wspierać się w procesie zmian, znajdujesz motywację i odwagę, a następnie kontynuujesz drogę poprzez dalszą samoedukację. W konsekwencji osiągasz osobisty i zawodowy rozwój.

Z radością będę Ci  towarzyszyć na początku drogi. Po zakończonej pracy ze mną będziesz w procesie twórczych zmian, nadal odkrywając siebie i rozwijając się. Dzięki temu będziesz mieć poczucie własnej wartości, harmonii, mocy, samoświadomości.

Możesz mi zaufać – jestem osobą dojrzałą i doświadczonym coachem.

Na Twojej własnej, unikalnej, harmonijnej drodze rozwoju czeka Cię kilka ważnych etapów. Każdy z nich jest istotnym elementem procesu:

CIEKAWOŚĆ to podróż zarówno w głąb siebie, jak i uważne spojrzenie na siebie z dystansu, niczym w lustrze. Efektem jest samoświadomość oraz poznanie, jak inni Cię widzą.

ODKRYCIA – często zaskakuje Cię, że cechy i umiejętności, których nie doceniasz, są Twoim prawdziwym skarbem. A kiedy odkryjesz jakie motywy, przekonania i wartości stoją za Twoimi  decyzjami i działaniami, zrozumiesz jak to się stało, że jesteś teraz tu, gdzie jesteś.

EKOLOGIA – to akceptacja swojej prawdziwej natury, zgoda na popełnianie błędów, również zgoda na doskonałość. To zrozumienie, że zawsze podejmujesz najlepsze z możliwych decyzje – w określonym stanie wiedzy i w określonych okolicznościach.

DZIAŁANIE – wiesz już co jest Twoim źródłem mocy, wiesz jak pozbyć się obaw i ograniczających przekonań. Planujesz działania i wprowadzasz je w czyn. Działanie jest motorem rozwoju, a marzenia stają się Wielkimi Wspaniałymi Celami.

ROZWÓJ, czyli pełny rozkwit – przygotuj się na podziw, uznanie, entuzjazm i świadomy wysiłek.  Szukając inspiracji stajesz się jednocześnie inspiratorem.   Mając większy wpływ na innych, przyczyniasz się do ich rozwoju.

ODWAGA –  pozwala Ci wziąć pełną odpowiedzialność za dotychczasowe dokonania i śmiało podjąć się nowych wyzwań. W kolejny cykl zmiany wchodzisz jako osoba bogatsza, dojrzalsza, mądrzejsza, mocniejsza, szczęśliwsza.

 Połowy już dokonał, kto zaczął – Horacy